Emax48 – jest niezawodnym narzędziem przemysłowym, wzmocnionym modelem, przeznaczonym do montażu w trybie standardowej produkcji nitów zrywalnych o średnicy i wzmocnionych (strukturalnych) nitów o średnicy 4,8 mm. Ergonomiczny design. Korpus wykonany z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego. Wysokowydajne i lekkie narzędzie (tylko 1,9 kg). Wyposażony w system odsysania powietrza. Narzędzie jest wyposażone w dyszę do mocowania standardowych nitów o średnicy 4,8, a także do nitowania nitów typu Multigrip o średnicy 4,8 mm.

 

Idealnie nadaje się do mocowania wzmocnionych nitów o średnicy 4,8 mm z aluminium, stali i stali nierdzewnej. Wyposażony w system wciągania trzpienia nitu (poprzez zasysanie powietrza). Emax48 stanowi rewersyjne narzędzie. Wysokowydajne i niezawodne narzędzie o najszerszym zakresie zastosowań. Narzędzie jest łatwe w obsłudze. Dostarczany z dyszą o średnicy 4,8 mm.

 

Specyfikacje techniczne EMAX48

 

Ciśnienie minimalne / maks., 5-7 barów
Ciężar 1,9 kg
Wysokość, 293 mm
Średnica standardowego nitu 4,8 mm
Średnica wzmocnionych (strukturalnych) nitów , 4, 8 mm
Średnica wzmocnionych (multigrip) nitów , 4, 8 mm
Długość, 298 mm
Ciśnienie robocze, 6 bar
Zużycie powietrza na cykl, 5,5 l / cykl
Siła trakcyjna (przy 6 barach), 14,5 kN
Poziom wibracji, 2,5 dB (A)
Poziom hałasu, 78 dB (A)
Suw trzpienia, 26 mm

ITL2318 jest niezawodnym narzędziem przemysłowym, zaprojektowanym do instalacji w produkcji linii produkcyjnych nity konstrukcyjne o średnicy 7,8 mm. Wzmocnione nitki typu Ilock i Monobolt o średnicy 7,8 mm Idealnie nadaje się do mocowania nityzowanych nitów o średnicy 7,8 mm i śrubach o pierścieniu zaciskowym o średnicy 7,8 mm. Wyposażony w system wycofywania nitów (zasysanie powietrza).

 

ITL2318 jest odwracalnym narzędziem. Wysokowydajne i niezawodne narzędzie o najszerszym zakresie zastosowań. Narzędzie jest łatwe w obsłudze. Dostarczany z uchwytem o średnicy 7,8 mm. Zgodnie z rodzajem elementów złącznych można zakupić jeden z 7 różnych zestawów standardowych głowic wymiennych do wymaganego rodzaju i wielkości elementów złącznych o średnicy od 4,8 do 7,8 mm.

 

Produkcja IFS INDUSTRIES (Izrael).

 

Specyfikacje techniczne

 

Ciśnienie minimalne / maks., 5-7 barów
Ciężar 2,8 kg
Wysokość, 310 mm
Średnica standardowego nitu 7,8 mm
Średnica wzmocnionych (strukturalnych) nitów , 7, 8 mm
Średnica wzmocnionych (multigrip) nitów , 7, 8 mm
Długość, 270 mm
Ciśnienie robocze, 6 bar
Zużycie powietrza na cykl, 5,5 l / cykl
Siła trakcyjna (przy 6 barach), 21 kN
Poziom wibracji, 2,5 dB (A)
Poziom hałasu, 78 dB (A)
Suw trzpienia, 21 mm